top of page
Ieškoti
  • Writer's pictureAgne Raubaite

Vebinaras apie dirbtinio intelekto kuriamą meną ir virtualią realybę projekte Move & Act

2023 kovo 30d. projekto Move and Act partneriai iš Lietuvos (Socialinis hubas) ir Ispanijos (OpenEurope) organizavo vebinarą, kuriame tyrinėjome nuostabų dirbtinio intelekto sugeneruojamo meno pasaulį ir platų Virtualiosios Realybės (VR) technologijų potencialą menų srityje.


Ar jūs kada nors galvojote, kaip tekstas gali per 10 sekundžių pavirsti meno kūriniu? Mūsų vebinare aptarėme Hotpot (dirbtinio intelekto menų kūrėją), Stable Diffusion ir Dall.E, kurie yra dirbtinio intelekto įrankiai, leidžiantys kurti hiperrealistiškus paveikslus ir grafiką iš žodinių tekstų. Baigę šį vebinarą, dalyviai galės naudoti šiuos įrankius efektyviai, laikantis pagrindinių žodžių formulavimo žingsnių, ir supras, kad reikia saugoti autorines teises ir gerbti kitų kūrybą.

Toliau aptarėme VR technologijų galimybes, kurios turi milžinišką potencialą įvairiose srityse, pvz., švietime, pramogų srityje, sveikatos priežiūroje, nekilnojamojo turto, turizmo, architektūros, dizaino ir meno srityse. Dalyviai sužinojo apiegalimybes kurti VR, taip pat kaip VR meno ir technologijos gali tapti sėkmingu verslu.


Nepraleiskite galimybės ir toliau plėsti žinias ir įgūdžius technologijų panaudojimo menui srityje! Vebinaruose dalyvauti galite prisiregistravę čia: https://forms.gle/WdY5AoFs8EkRvwWh9


6 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page