top of page
Ieškoti
  • Writer's pictureAgne Raubaite

Projektas "Roots and Wings": didžiuojamės pasiekimais ir ruošiamės naujiems iššūkiamsKultūriniai mainai gali tapti ne tik įkvepiančiu, bet ir giliai paveikiančiu procesu. Praėjusiais metais įgyvendintas projektas „Roots and Wings“ yra puikus įrodymas, jog dirbdami kartu galime skleisti kultūros paveldą ir stiprinti bendradarbiavimą. Kadangi šis procesas buvo kupinas įspūdžių ir asmeninio tobulėjimo bei neįkainojamų patirčių, nuoširdžiai norime pasidalinti pasiekimais ir įžvalgomis, kurios tikrai įkvepia.


Mūsų tikslas buvo tyrinėti Vokietijos, Ispanijos ir Lietuvos kultūrą bei specifinius metodus, stiprinančius moterų įvaizdį ir kurie galėtų padėti šiuolaikinėms moterims jų asmeniniame tobulėjime.


Projektas sulaukė puikaus įvertinimo iš Vokietijos nacionalinės agentūros. Šis projektas ne tik atspindėjo Erasmus+ programos prioritetus, bet ir suteikė mums galimybę gilintis į Europos kultūrą. Per keletą mėnesių mes ne tik mokėmės vieni iš kitų, bet ir sukūrėme projektą, kuris praturtino mūsų darbo kokybę ir suteikė naujų idėjų ateičiai.


Projekto pabaiga - tai naujų tikslų pradžia. Neketiname sustoti ir su partneriais planuojame toliau tęsti veiklas parengdami mokymų programą suaugusiųjų švietimo specialistams, kuri prisidės prie mūsų bendruomenės tobulėjimo.

Projekto tema sujungė 3 šalis ir leido prisiliesti prie skirtingų šalių kultūrų, taip sustiprindama tarpkultūrinius ryšius. Mūsų laukia nauji iššūkiai ir galimybės.

9 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page